Image and video hosting by TinyPic

14 Şubatta Gidebileceğiniz 4 Romantik Yer

Sevgililer gününe sayılı günler kala bu özel günü nerede geçireceğinizi düşündünüz mü? Özel bir yer olmalı, farklı olmalı, iki tarafında seveceği bir şey olmalı… Liste böyle uzayıp gidiyor. Peki ya sevgililer gününü siz nerede geçireceksiniz? Eğer hala karar veremediyseniz işte sevgililer gününü geçirebileceğiniz 4 romantik rota.

1.Kapadokya

Klişe yerlerden sıkıldınız mı? Aynı yerler, aynı insanlar, aynı hikâyelerden sıkıldınız mı? Sevgililer gününü, biricik sevgilinizle farklı, egzotik bir yer de mi geçirmek istiyorsunuz? Siz Kapadokya’yı arıyorsunuz. Doğal özelliklerinden ötürü insanlara bahşettiği farklı, gizemli manzarası… Güneşin batışında farklı bir kızıla boyanan gökyüzü, peribacalarının egzotik hikâyesi ile Kapadokya seyahat severler için sevgililer gününde saklı bir cennete dönüşüyor. Tüm bunların yanı sıra muhteşem Kapadokya gezinizi harika bir balon turu ile sonlandırabilirsiniz. Kapadokya’ya en kısa yoldan ulaşım sağlamak için Nevşehir otobüs biletinizi alabilirsiniz.

img-turkey-02

2.Adalar

Ben İstanbul’dan vazgeçemem diyenlerden misiniz? Yolculuk için fazla vaktiniz yok, fakat sevgililer gününü baş başa romantik bir atmosferde geçirmek mi istiyorsunuz? Adalar tam size göre bir seçenek. Eski bir Yeşilçam filmi gibi, doğanın ortasında, huzur dolu, sessiz sakin dakikalar içerisinde usul bir fayton turu harika olmaz mıydı? Mavinin ve yeşilin buluştuğu en güzel yerlerden olan Adalar’da sevgililer gününü İstanbul otobüs bileti almak isteyenleri buraya alalım.

img-turkey-03

3.Ağva

Peki, sevgililer gününü doğanın büyülü bahçesinde geçirmeye ne dersiniz? Ben doğadan kopamıyorum diyenlerdenseniz Ağva tam size göre. Yeşilin toprak ananın nimetlerini çekinmeden sergilediği muhteşem doğası ve huzur dolu ortamı ile Ağva sevgililer gününde sizleri bekliyor. Ağva’nın büyüleyici manzarasında çayınızı yudumlarken, göl kenarında vakit geçirebilir, dilerseniz sessiz içinde doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Üstelik Bolu otobüs biletiyle Ağva’ya kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

img-turkey-04

4.Amasra

Sıcacık hikâyeleri, eşsiz doğası ve huzurlu sokakları ile büyüleneceğiniz bir yere ne dersiniz? Türkiye’nin pek tanınmasa da saklı kalmış cennetlerinden biri olan Amasra. Sevgiliniz ile çıktığını yolculukta, Amasra’nın göz dolduran manzarasında romantik bir akşam yemeği yiyebilir, daha önce görmediğiniz yerlere kısa gezintiler düzenleyebilirsiniz. Amasra’nın kendine has tatlarını denemeyi de unutmayın. Ucuz Bartın otobüs bileti almak için ClickBus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

img-turkey-01