Image and video hosting by TinyPic

Bayram Tatili için 4 Rota

Heyecanla beklenen bayram tatili gelirken herkes bir yerlere gitmenin telaşı içinde. Kimisi memleketine giderken kimisi de bu tatili denize giderek değerlendirmeyi tercih ediyor. Yoğun çalışma temposunda bu fırsatı kendisine ailesiyle birlikte hakettiği tatili vermek için kullananlar için bir kaç tatil yeri önerisini bir araya getirdik:

 

Bodrum

Bodrum

Tabii ki Bodrum bu yazın da gözde tatil yerlerinden. Ege denizini en güzel yaşayabileceğiniz yerlerden olan Bodrum, gece gündüz hareketli yaşamıyla ilgi çektiği kadar çeşitli koylarıyla daha sakin bir tatil arayanlara da istediklerini sunuyor. Bodrum’a Türkiye’nin çoğu yerinden doğrudan otobüsle ulaşmak mümkün.
İncelemek için tıkla: Bodrum Otobüs Bileti

Çeşme

Cesme
Tatilcilerin vazgeçilmez rotalarından bir diğeri de tabii ki Çeşme. Denizi ve doğal güzellikleriyle eksiksiz bir tatil vadetmesinin yanında Alaçatı’da sörf tutkunlarına ve meraklılarına mükemmel bir ortam sunuyor. Çeşme’ye İzmir üzerinden rahatlıkla ulaşılabildiği gibi, birçok merkezden doğrudan da ulaşabilirsiniz.
İncelemek için tıkla: Çeşme Otobüs Bileti

Antalya

Antalya
Tatilini Akdeniz’de geçirmek isteyenler için Antalya ilk akla gelen yerlerden. Antalya’nın içinde tatil seçenekleri çok fazla. Kemer, Kaş, Alanya denize girmek için mükemmel plajlara ve koylara sahip. Olimpos’ta denizi ve doğayı bir arada yaşmanız mümkün. Tarihi yerleri de çoğu kişi için Antalya’nın ilgi çekici özelliklerinden. Antalya’ya Türkiye’nin her yerinden otobüsle ulaşmak mümkün.
İncelemek için tıkla:Antalya Otobüs Bileti

Ayvalık

Ayvalik
Daha sakin bir tatil arayanlar ve Marmara bölgesinde yaşayıp çok da uzaklara gitmek istemeyenler için Ayvalık ideal. Sarımsaklı plajlarında eşsiz bir denizin tadını çıkarabilir, daha sonra Cunda adasını ziyaret edip akşam yemeğinizi deniz kenarındaki balık restoranlarında yiyebilirsiniz. Gitmişken şeytan sofrasında günbatımını izlemeyi de unutmayın. Ayvalık’a birçok merkezden doğrudan otobüsle ulaşabilirsiniz.

İncelemek için tıkla:Ayvalik Otobüs Bileti